close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Červenec 2014

První Loveparade začala přesně před 25 lety

9. července 2014 v 19:48 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Přesně před 25ti lety, kdy se konala úplně první Loveparade v Berlíně. 1. července 1989 začala velká tradice, která si získala miliony návštěvníků, ale nakonec skončila tragédií.
Loveparade jistě každý zná. Slavná párty konaná přímo v ulicích, desítky kamionů sloužících jako hudební pódia a hlavně statisíce návštěvníků. Právě nejvíce lidí došlo v roce 1999 - některé zdroje mluví o 1,5 milionech návštěvníků, ověřit se to však přesně nedá. Pravdou je, že od té doby návštěvnost postupně klesala.

Mácháč Club Tour s Enricem a Michaelem Burianem v Sono Centru

9. července 2014 v 19:45 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Mácháč club tour bude mít o tomto víkendu hned dvě zastávky. Tou první bude česká Ibiza - Máchovo jezero, v rámci které se představí Enrico, Brian, Paco, Subgate, Gonzales, Tibiza a Sylon, kteří rozduní prostory Disco Bílý Kámen.

Známe obsazení říjnové Transmission

9. července 2014 v 19:43 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Největší indoor taneční akce ve střední Evropě - Transmission - se vrátí do pražské O2 areny opět v sobotu 25.října s novou vizuální show 'Seven Sins ", aby opět uchvátila tisíce milovníků elektronické taneční hudby. Edice Transmission "Sedm hříchů" bude konfrontací s pokušením života - sedm hříchů: chtíč, lenost, nestřídmost, hněv, lakomství, závist a pýcha.

Mácháč club Tour míří na českou Ibizu

9. července 2014 v 19:41 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Další zastávkou úspěšné tour spojené s vyhlášeným domácím festivalem Mácháč bude již tento pátek 11.7. Bílý Kámen na Máchově Jezeře, kde se představí Brian, Enrico, Paco, Subgate, Gonzalez, Tibiza a Sylon. Pokud nevíte kam o víkendu vyrazit, česká Ibiza by měla být jasnou volbou!
Festival Mácháč se nezadržitelně blíží a pokud si chcete zkrátit čekání na tento festival léta, zavítejte již tento pátek 11.7. do prostor Bílého Kamene, kde se odehraje Mácháč club tour v prostorách Disco Bílý Kámen.