Praktické informace k Citadele

9. března 2011 v 12:03 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory

Další Citadela je za dveřmi a pořadatelé nám zaslali souhrn užitečných informací. Zejména organizační pokyny týkající se příjezdu k BVV, parkování a několik dalších technických skutečností, které by návštěvníci měli příští sobotu vědět. V článku naleznete i mapku akce.
Čas otevření a ukončení
Pavilon G1 bude pro veřejnost otevřen v 19 hodin, celá akce končí v 7:00 ráno.

Příjezd k areálu autem a parkování
Pro vstup do areálu BVV použijte bránu č. 1 - hlavní vstup. Zde bude také umístěna pokladna pro zakoupení vstupenek na místě - cena vstupenky 799 CZK.

GPS souřadnice brány č. 1 jsou: 49°11'18.08"N; 16°35'8.26"E
Parkování bude možné na parkovišti před hlavní bránou BVV.

bvv

Příjezd prostředky veřejné dopravy a vstup do areálu
Návštěvníkům, kteří nebudou cestovat autem, doporučujeme použít tramvaj - linka č. 1 ve směru Bystrc na zastávku Výstaviště - hlavní vstup.

Vstup do haly

Od 19:00 bude pavilon G1 otevřen pro návštěvníky. Vstup do pavilonu pro držitele vstupenek do sektoru STÁNÍ a VIP je z boku haly G1.

Zde jsou 2 druhy vstupu:
Vstupenky - vstup přes zahrádku (viz. mapka)
VIP Vstupenky, akreditace - vstup dveřmi před zahrádkou (viz.mapka)
zakoupené VIP vstupenky budou na VIP vchodu vyměněny za VIP strip:
- VIP balkón
- VIP zóna vedle pódia
- sedačkové posezení
- vlastní VIP bar
- VIP toalety

Ostatní
Občerstvení budou zajišťovat bary s širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů rozmístěné po obvodu haly a také několik stánků s jídlem, párty doplňky, oblečením atd... Pavilon bude vytápěný, návštěvníkům bude k dispozici velkokapacitní šatna a také toalety situované v průchodu k pavilonu G2.

citadela

Podmínky pořadatele
Bez povolení pořadatele je přísný zákaz instalovat a distribuovat reklamní tiskoviny a předměty. Na akci Citadela Sven Vath je zakázáno donášet vlastní nápoje, drogy, zbraně a jiné nebezpečné předměty. Přísně zakázáno je prodej vstupenek v okolí akce mimo oficiální pokladnu. Platné vstupenky zakoupíte pouze na pokladně - brána č.1. Návštěvník s běžnou a VIP vstupenkou nemá možnost opakované odcházet z pavilonu G1. V případě opuštění pavilonu (zahrádky) ztrácíte možnost se bezplatně vrátit zpět.

Vstupenky
Na místě budou v dostatečném počtu a zakoupíte je na hlavní pokladně BVV - brána č.1, avšak pozor, na místě se neprodávájí VIP lístky.

Více se dozvíte z organizační mapky celé akce!

Ještě nemáte vstupenku a plánujete navštívit Citadelu, kde Sven Vath slaví 30 let za DJ pultem, a to 5ti hodinovým vystoupením? Využijte předprodejní síte Ticketportal a Ticketpro!www.citadela.info


Zdroj: www.poslouchej.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coach outlet online Coach outlet online | E-mail | Web | 17. září 2011 v 4:34 | Reagovat

I am very happy to make the comment.Thank you very much.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama