Michael Burian je Solo Player

9. března 2011 v 12:00 | trancovka |  → Michael Burian

Taky vás již určitě napadlo, kam se jít bavit ve středu, když do víkendu je ještě daleko. Klub SaSaZu nyní přichází se zajímavým projektem, jehož hlavní hvězdou je uznávaný český dj a producent a boss hudebního klanu Bohemian recordings Michael Burian.
Michael Burian patří již řadu let mezi nejznámější a nejúspěšnější Dje a producenty v České republice. Můžete s tím nesouhlasit, ale Michael není opředen uměle nafoulými mediálními bublinami a nechává za sebe spíše mluvit výsledky. Mezi ty patří například plánovaná vystoupení v USA v Miami a nebo v Bangalore v Indii. Nyní také startuje nový projekt nazvaný The Solo Player. A oč se bude jednat? Párty má za úkol představit tu nejlepší hudbu současnosti v nejlepším českém klubu současnosti, všem těm, kteří si chtějí udělat víkend uprostřed týdne. Jedná se tak o exkluzivní All inclusive night, kde zaplatíte 500 CZK a všechny drinky na baru máte po celý večer zadarmo v neomezeném množství (a to panáky, long drinks, pivo, víno a nealko nápoje). Dále můžete v rámci happy hour (22:00 - 00:00) dostat dva koktejly za cenu jednoho z bohaté nabídky SaSaZu baru.

První párty ze série The Solo Player odstartuje 9.3.2011 a bude probíhat pravidelně každou čtvrtou středu od 9. března až do června. Na každý večer si Michael bude zvát svého hosta z řad nadějných a talentovaných DJů a společně vám dokážou, že jestli je v týdnu nějaký den, kdy si máte vzít volno, tak to je čtvrtek, protože tyhle středy budou stát rozhodně za to!

Celou noc zahájí od 22 hodin DJ Don Marquez, který za svou poměrně krátkou kariéru vystupoval v klubech v Maďarsku, Belgii, na Ukrajině anebo jako jediný český DJ v roce 2010 na zimních Olympijských hrách v kanadském Vancouveru.Více informací se dozvíte na www.michaelburian.com nebo nawww.sasazu.com


Zdroj: www.poslouchej.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coach outlet online Coach outlet online | E-mail | Web | 16. září 2011 v 11:12 | Reagovat

Welcome to make the comment.Thank you very much.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama