Červen 2009

Zemřel Král popu Michael Jackson

26. června 2009 v 10:12 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Michael Jackson, popová megastar osmdesátých a devadesátých let a zřejmě jeden z nejznámějších hudebníků druhé poloviny 20. století, ve čtvrtek ve svém domě v Holmby Hills v Los Angeles utrpěl zástavu srdce. Na místo byli okamžitě přivoláni zdravotníci a zpěvák byl převezen na kliniku UCLA v Los Angeles. Podle informací serveru TMZ.com a dalších médií však ještě před příjezdem lékařů Jackson zemřel. Jeho úmrtí později potvrdil i ústav soudního lékařství.


ATB: Gumáky nepotřebuji, bude svítit slunce!

26. června 2009 v 10:08 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Znají ho návštěvníci diskoték i příznivci klubového trance. Německý DJ a producent Andre Tanneberger aka ATB umí skládat hity a zároveň se neomezuje jen na ně. Co čeká od publika na Creamfields?

- PePe: Ahoj Andre, jak to jde?
- ATB: Ahoj, jde to výborně! Právě jsem na turné po Spojených státech a v následujících deseti dnech mě čeká 6 show. Dnes jsme v Atlantě, zítra v New York City a pak míříme do Las Vegas. Počasí je fantastické a já si parádně užívám slunce!

Ferry Corsten - Corsten's Countdown 104 (24.06.2009)

25. června 2009 v 13:18 | trancovka |  → Radio Show ke stažení



Style:..................Trance
DJ:......................Ferry Corsten
Title:...................Corsten's Countdown 1
Date: .................24.06.2009
Source :..............Di.fm
Ripper:................normandy88
Quality:...............128 kbps
Size:...................52.4 MB
Lenght:................57:16 min

TrackList:

10. Ronski Speed feat. Mque - Are You (Sun Decade Dub)
09. Tritonal - Cloudbase (Original Mix)
08. BT - Rose Of Jericho (Sultan & Ned Shepard Remix)
07. Dash Berlin, Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run (Nic Chagall Remix)
06. Sander van Doorn pres. Purple Haze - Bliksem (Original Mix)

6 tipů, jak ušetřit na letních festivalech

25. června 2009 v 10:58 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Letošní festivalová sezóna bude jiná než v předchozích letech. Ať už chceme nebo ne, finanční krize do jisté míry ovlivní větší část open-airů na domácí půdě: Promotéři hůře shánějí sponzory, kteří současnou krizi využívají ke snižování budgetů. Chybějící peníze od velkých firem se projeví buď ve slabším line-upu, nebo ve vyšších cenách vstupenek. Na druhé straně jsou tu clubbeři prahnoucí po taneční muzice pod širým nebem. Některým se možná krize úspěšně vyhýbá. Pro ty, co takové štěstí nemají nebo jen chtějí nějakou korunu ušetřit, jsme připravili pár užitečných rad, jak si dopřát kvalitní zábavu a nezadlužit se na dalších několik let...

Namixuj si track z youtube videí

25. června 2009 v 10:54 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Máš pár minut času a chuť namíchat si svůj vlastní hudební lektvar? Muzikanti z různých žánrů se natočili, jak hrají na hudební nástroj a umístili svoje video na server youtube. Stačí spustit současně několik videí a mačkat play / stop, případně měnit hlasitost. Jaká videa zvolíš, kolik jich bude a v jakém pořadí, záleží jen na tobě....


Valentino Kanzyani: Ideály jsou tak trochu utopie

25. června 2009 v 10:51 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
České publikum má zmáknuté, rozumí, když se tu lidé baví :-). DJ a producent Valentino Kanzyani se svým jihoslovanským stylem mixování ukáže na Creamfields, co umí slovinská DJská špička. Rozhovor s ním vedli Meginaa a PePe.

Ahoj Valentino, jak se máš a co je u tebe nového?
- Valentino Kanzyani: Ahoj, mám se moc dobře, nedávno jsem se se svou crew přestěhoval na Ibizu a zůstaneme na tomhle překrásném ostrově minimálně rok. Je to velká, ale příjemná změna...

Blank & Jones - Sunrise

24. června 2009 v 13:24 | trancovka |  → Tracky ke stažení




01. Sunrise (Radio Mix) (3:12)
02. Sunrise (Mayday 9:30 PM Mix) (8:04)
03. Sunrise (Energy Mix) (6:46)
04. Sunrise (Original Mix) (6:14)

David Guetta ft. Kelly Rowland - When Love Takes Over (special remixes)

24. června 2009 v 13:22 | trancovka |  → Tracky ke stažení


1. When Love Takes Over (Original Radio Edit)
2. When Love Takes Over (Electro Radio Edit)
3. When Love Takes Over (Laidback Luke Remix)
4. When Love Takes Over (Norman Doray & Arno Cost Remix)
5. When Love Takes Over (Albin Myers Remix)
6. When Love Takes Over (Abel Ramos Paris With Love Mix)
7. When Love Takes Over (Electro Extended Mix)

David Guetta má singl na vrcholu britské hitparády

24. června 2009 v 13:20 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
I v našich končinách velmi populární hitmaker opět zabodoval a svou nejnovější skladbu When Love Takes Over vystřelil až na vrchol britské hitparády singlů. Jaké je tajemství úspěchu? Je to prosté... K mikrofonu postavíte Kelly Rowland, tedy zakládající členku Destinys Child, pak si ve studiu pohrajete s úryvkem skladby Clocks od Coldplay, kterou už musí všichni znát, pár hrátek s čudlíky a s hejblátky a je to. :) Zmíněný singl předchází albu One Love, na němž skutečně nebude o zajímavé hosty nouze, za všechny můžeme zmínit partu Black Eyed Peas, zpěvačku Estelle, objeví se tu i rapper Kid Cudi. Kdy? Koncem léta!

Strhující show trance projektu Above & Beyond poprvé v Česku pod širým nebem

24. června 2009 v 13:16 | trancovka |  → Above & Beyond
Above & Beyond se představí poprvé v ČR na open air festivalu. Creamfields Central Europe je přivítá v prime time, přesně tak, jak jsme na headlinera zvyklí. Above & Beyond jsou aktuálně nejlepším uskupením historie trance music, o čemž svědčí i jejich prvenství v kategorii Best Group letošních International Dance Music Awards v Miami. Málokterý jejich počin zůstane bez povšimnutí světového tisku. Jejich nejčerstvější kompilace Sirens of the Sea Remixed byla označena prestižním britským časopisem Mixmag za Album měsíce.
Jejich show je dokonalá a strhující. Každý fanoušek trance hudby by měl minimálně jednou v životě slyšet Above & Beyond naživo. Pokud se Vám to zatím nepodařilo na jejich dvou předchozích návštěvách v Brně na Vibrations a v Praze na Transmission, tak právě na Creamfields v Břeclavi máte tu možnost! Ruce nad hlavou, příliv energie a emoce, které Vámi projdou naplno. Tak přesně toto jsou Above & Beyond a věřte, že oni za to jednoznačně stojí!