close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Prosinec 2007

New anketa

31. prosince 2007 v 9:35 | trancovka |  → Ankety
Bude nový rok a s tím i nová anketa. Zajímá mě jak dopadne:) Já každopádně hlasuju pro svého koně:)

Videoklip na 1. týden

31. prosince 2007 v 8:48 | trancovka
Táák nový rok i nový týden a stím jako vždy nové dva klipy. Tentokrát jsem vybrala Jean Michel Jarre - Equinoxe (originál, docela pěkný video, je docela zábavné jak tam hraje na mnoho kláves apod.) druhé video je od Dje Quicksilvra - Equinoxe...Jsou dobrý obě dvě verze...
Tak at´se líbí...
P.S. Do komentářů napište která je lepší:)

Světoznámí Dj půjde do vězení? Za trávu a porno!

26. prosince 2007 v 10:39 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Známý britský rádiový a klubový DJ Grooverider si pěkně zavařil. Na letišti v Dubaji byl totiž zadržen s blíže nespecifikovaným množstvím marihuany a také nějakého toho porna, což je vzhledem k přísným zákonům Spojených arabských emirátů docela problém.

DJ Grooverider, který letos v létě u nás hrál na Cosmic Tripu, si možná pořádně dlouho nepustí ani jednu desku, protože možná půjde sedět na čtyři roky a navíc dokonce daleko od domova. Minulý týden byl totiž zadržen při běžné letištní kontrole, která u něj nalezla větší množství marihuany a k tomu i spoustu porna všeho druhu.

Všude jinde by to asi zase až takový problém nebyl (tedy hlavně to druhé), jenomže on byl zadržen na letišti v Dubaji, která jak všichni víme leží ve Spojených arabských emirátech, kde mají k takovým záležitostem trošinku drsnější a přísnější přístup. Grooveriderovi (DJ slavného britského Rádia 1) nyní hrozí až čtyři roky vězení.

Sensation White trhá další český rekord: 3000 vstupenek z první vlny se vyprodalo za 2 dny

26. prosince 2007 v 10:27 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Kdo si v před Vánočním shonu nenašel čas na nákup vstupenky na Sensation White Czech Republic 2008, bude si muset po novém roce připlatit o téměř 3 stovky navíc. První vlna lístků za 1090 kč je beznadějně vyprodaná! Natěšení clubbeři vzali bezprostředně po spuštění předprodejů terminály Sazky útokem a během dvou dnů rozebrali všechny vstupenky za nejvýhodnější cenu. Ve druhé vlně se částka zvýší na 1375 kč a ve třetí až na 1650 kč.

Dnes má Armin van Buuren narozeniny

25. prosince 2007 v 7:00 | trancovka |  → Armin van Buuren
Tak přesně před 31 lety se narodil jeden z mojich oblíbených Djs...
Všechno nej Armine

Techno Masters Christmas Edition: last info

24. prosince 2007 v 13:12 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Již za několik málo dní se otevřou brány KC Karlov a začne druhý díl Techno Masters, která přináší nabušený lineup se šesti zahraničními top umělci. Techno Masters bude velkolepou premiérou Hard Stylu v Česku, ale na své si přijdou především všichni vyznavači kvalitního techna. Zde jsou poslední důležité informace, které byste měli vědět.

Adresa: KC Karlov, Na Karlově 2064, Benešov u Prahy

Start: 20:00 hod, End: 6:00 hod

Vstupenky: Pokud ještě namáte zakoupeny vstupenky máte poslední možnost tak učinit za předprodejní cenu 329,- Kč včetně všech poplatků do 28.12. dle otevíracích hodin daného předprodejního místa sítě Ticketportal kdekoliv v ČR, v Praze v Musiclandu nebo přímo v KC Karlov v kulečníkové herně na baru. Na místě bude cena vstupenky 399,- Kč.

Lineup:
Metro main stage:
20:00 - 22:00 Jamal Djs
22:00 - 23:00 Agent
23:00 - 00:30 Ortin Cam
00:30 - 02:00 Showtek
02:00 - 04:00 Space Djz
04:00 - 06:00 Sven Wittekind

Numark/UDG second stage:
20:00 - 22:00 Real One
22:00 - 24:00 TinTin
00:00 - 02:00 Dan Cooley
02;00 - 04:00 Crossryders
04:00 - 06:00 Thomas Coastline

POZOR!
Vchod na druhou stage, která bude umístěna v klubu Červený drak, je vstupem na levé (z pohledu návštěvníka) straně hlavní Metro stage. Sestoupíte o patro níž a můžete se začít vlnit v rytmu house music, eklectra a progeressive.

Vizuální show: O tu se bude starat náš kamarád VJ Identy, který své umění předvádí např. na našich Pigfestech. Show bude předášena na 4 plazmové obrazovky a především na obří LED stěnu o rozměrech 8 x 3 metry. Tato LED stěna zcela vyplním prostor pódia KC Karlov za DJským pracovištěm a bude to skutečně impozantní podívaná.

Sound systém: L acoustic je nejlepší sound systém na světě a na techno párty bude použit v této sestavě vůbec poprvé. Těšte se na dynamickou a maximálně čisou reprodukci vaší oblíbené hudby.

Obchůdky: Daho s Ginger osobně budou na Techno Masters prodávat nejžhavější současné pecky všech tanečních stylů ve svém stánku Nula 2. Připraven bude i "Ríša" majitel a kalič v jedné osobě známého Lightman shopu se svítícími párty předměty. Stánek H2B s párty oblečením pro mladé vám nabídne "něco" na sebe a Growshop zase vypomůže dojdou-li vám papírky nebo ztratíte-li svou oblíbenou fajku. Pro nejodvážnější bude připraven stánek s prsteny a předměty pro piercing a vy si budete moci "vpravit železo" do jazyka nebo nosu přímo na párty.

Techno Masters to je nová tradice, která bude pokračovat i v roce 2008. Nechte se překvapit vývojem a směřováním, ale slibuju, že budete v novém roce překvapeni. Chystám hodně změn a nového ať už jde o Techno Masters nebo o mé další dítě, festival Svojšice. Přeji vám krásné svátky a mnoho úspěchů v novém roce 2008.

Srdečně Vás Agent

www.technomasters.cz
Zdroj: www.djz.cz

Videoklip na 52. týden

24. prosince 2007 v 7:00 | trancovka
Táák nový týden a snim i nové dvě videa. Protože má 25.12. Armin van Buuren narozeniny, rozhodla jsem se pro jeho dva následujcí klipy..První je Sail a druhý je This World Is Watching Me...
Tak at´ se líbí...

Jsou mobilní telefony postrachem tanečních parties?

23. prosince 2007 v 20:17 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
"Můžeš se o metr šoupnout? Chci mít lepší výhled na Dje, abych si ho mohl natočit na mobil." Tahle věta je v dnešní době slyšet na tanečních parties stále častěji, proto se blogeři rozhodli napsat na toto téma několik zajímavých úvah. lidi, kteří si chtějí hrát na stevena spielberga, prý kazí atmosféru a na akcích nemají co dělat. kompletní článek (v angličtině) najdeš na beat blogu

Co říká Paul van Dyk na propad v žebříčku popularity?

23. prosince 2007 v 20:10 | trancovka |  → Paul van Dyk
Symbol trance halovek Paul van Dyk v letošní anketě Top 100 Djs poklesnul z prvního na čtvrté místo, podle interview pro magazín Beatfactor si však ze strmého pádu v žebříčku popularity těžkou hlavu nedělá. "Se všemi těmi nesmysly a podváděním, které letos anketu provázelo, nemyslím si, že by byla čest být na vrcholu žebříčku. Protože otázkou je, jestli lidé na prvních místech podváděli nebo ne, to dnes nikdo neví."

World in white: krach! o vstupenky není zájem

23. prosince 2007 v 20:04 | trancovka |  → Novinky / Zajímavosti / Rozhovory
Amatérský přístup a parazitování na "bílé senzaci" bude agenturu dreamfactory hodně bolet: nová akce, kterou připravovali na první vánoční svátek do brněnského boby centra, byla odpískaná kvůli totálnímu nezájmu ze strany partypeople! Přemrštěná cena vstupného a neznámá jména v line-upu se ukázala jako ne příliš šťastný krok. Na oficiálních webových stránkách se v současné době nachází pouze oznámení o zrušení party a promotéři budou muset vrátit peníze všem, kteří si zakoupili lístky v předprodejích. Tato akce prokázala, že kopírovat se nevyplácí, protože čeští clubbeři si rádi počkají na originál Sensation White v pražské Sazka aréně v režii holandské ID&T a domácí United Music.