close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Listopad 2007

V klubu Tiësto opět lepší než v hale

30. listopadu 2007 v 15:28 | trancovka |  → Tiesto
Den po svém velkém vystoupení ve sparťanské aréně zamířil slavný DJ Tiësto do daleko menších prostorů pražského klubu Mecca. Co se nelišilo, to byl pocit návštěvníka obou akcí - díky obrovskému zájmu o tohoto DJe se konala další tlačenice. Hudebně tu rozdíl byl.
Tiësto po dvou letech zopakoval své tažení podzimní Prahou - v roce 2005 vystoupil zároveň v T-Mobile Areně a v klubu Duplex, tentokrát dvojakci zkopíroval s tím rozdílem, že místem konání menší party byla Mecca. V tomto klubu jsem byl poprvé a jeho prostory na mě působily dobrým dojmem - lokace v bývalé továrně připomíná berlínský Kesselhaus v rámci Kulturbrauerei.
Mecca je prakticky tvořena třemi místnostmi - hlavní stageí, tou vedlejší (která zároveň plnila roli chill outu, protože sem byla přenášena pouze reprodukovaná hudba z hlavní scény) a vstupní halou s pěkným barem, místy k sezení a šatnou - na Prahu nezvykle levnou (položka za 10 Kč). Výrazně horší to bylo v případě cen na baru, ale ty jsme předpokládali, protože klub se orientuje zejména na zahraniční klientelu - cizinci ostatně tvořili podstatnou část publika i na party s Tiëstem. Mecca vynikala také velmi dobrým sound systémem, výzdobou se blížila zahraničním klubům. Obrovský nával s sebou nesl pochopitelně nižší komfort než na obvyklých akcích, ale každý nadstandardní zážitek něco stojí. Vysloveně příšerné bylo jen chování některých přítomných slečen, které úplně opilé obtěžovaly dobrou čtvrtinu lidí parketu před DJem. Koncem party se prostory naštěstí uvolnily a my si tak závěr akce o to víc užili.
House a techno spíš než trance set
Podobně jako před dvěma lety Tiësto lépe zahrál v Duplexu, i tentokrát jsme očekávali, že jeho klubový set bude zajímavější. Tak se i stalo - hlavní hvězda dorazila na stage s malým zpožděním a v průběhu dvou hodin předvedla diametrálně odlišnou sadu než v T-Mobilce. Zůstávali jsme na Tiëstovi, ve stejné městské čtvrti jako den předtím, ale přitom jsme navštívili jiného DJe!
Z vlastní produkce Tijs nepředvedl vůbec nic a s rozpoznáním zahraných skladeb jsme měli potíže. Set v Mecce byl totiž výrazně houseový! Šlo vlastně o takový housy "skorotrance", koncem setu také o techy tracky. Hned zkraje se nám líbil song Seal - Amazing v Thin White Duke Remixu a pak jsme více než hodinu prakticky nic nerozpoznali. To ale právě vůbec neznamená, že by se nám to nelíbilo. Někteří z přátel jeho představení dokonce označili za vizi budoucnosti. Rozhodně to bylo více poslechové a rozhodně jsme si to užili víc než den předtím. Výrazně nás potěšilo Mexico Can Wait od Remyho a Rolanda Klinkenberga, překvapil Michel de Hey vs. Secret Cinema - Another Sweater a v závěru také Tiësto uspěl s písní Leon Bolier - Further Instructions (Tech Mix). Celkem z T-Mobile Areny zopakoval snad jen tři skladby!
Lucca se headlinerovi směle vyrovnala
Potěšilo nás i to, že v průběhu setu hýřil úsměvy, měl velmi dobrou náladu a často komunikoval s publikem. Také aplaus byl frekventovanější, nechybělo skandování, na závěr se přední řada dočkala i několika mistrových podpisů (jeden byl určen i pro sluchátka, která Tiësto den předtím vhodil do davu!). Jeden fanatický fanoušek byl dokonce ochrankou vyveden už v první polovině Tijsova setu. Headliner krátce po druhé hodině ranní zamával a zmizel ve VIP.
Pro nás ale party zdaleka neskončila, právě naopak - za pult se postavila fešná Lucca a ačkoliv začala minimalem, brzy přešla do regulérního houseu a zněly pecky jako Dubfire - Emissions, Antoine Clamaran - Take Off nebo Lucčin vlastní Bodydance (na ten jsme se opravdu vyřádili). I Lucca rozdávala podpisy, usmívala se a mírně prořídlé publikum ji pravidelně odměňovalo aplausem. Party uzavřel opět house, tentokrát v podání Tripmaina (na odchod nám zahrál skvělý track Armin van Buuren pres. Perpetuous Dreamer - The Sound Of Goodbye v Simon & Shaker Remixu).
Celá akce byla vlastně houseparty - začal s tím už první DJ, Tommy Rogers (potěšila zejména Umbrella od švédské mafie), následující Lafayette si už v méně zajímavém setu vypomohl hitovkami jako Everything But The Girl - Missing nebo Born Slippy. Svou roli předskokana splnil a byl to právě on, kdo předával stage Tiëstovi. Fanoušek očekávající trance tedy na party nemohl být nadšen, ale my jsme se s přáteli bavili. Tímto děkuji za bezva společnost Tigimu, Dance.Girl, Mikeovi, Honzinovi, Foxovi, Pulpimu, Langymu a Flat.Ericovi (kteří mimo jiné se mnou tvořili přední řady davu) a zdravím i LukasHe, Montyho, Gusmana, Acida, Járu, Míla, Ondřeje, Lenku a Scandy. Akce byla díky nim ještě lepší - škoda je hlavně toho, že se konala v neděli, což pracujícím radost opravdu neudělalo.

Tracklist Tiesto EOL

29. listopadu 2007 v 7:47 | trancovka |  → Tiesto
Virtual Tiësto
01. Es Vedra - La Hacienda
02. Glenn Morrison - Contact
03. Clear View feat. Jessica - Tell Me
04. The Veil Kings - Searching For Truth
05. Moonbeam - See The Difference Inside (Inside Mix)

Earth
06. Tiësto - Ten Seconds Before Sunrise
07. Tiësto feat. Jes - Everything (Cosmic Gate Remix)
08. ID
09. ID
10. Reeves feat. Alanah - Lonely
11. Allure feat. Julie Thompson - Somewhere Inside Of Me (Live)
12. Tiësto feat. Julie Thompson - Do You Feel Me (Live)

Fire
13. Tiësto - Carpe Noctum
14. Leonid Rudenko - Summerfish (Scandal Sunset On Ibiza Remix)
15. Ben Brown - City Streets
16. Shah & Laruso pres. Global Experience - Madras
17. Markus Lange - Perihelion (Julian Jeweil Remix)
18. Deadmau5 - Clockwork
19. Remo - Ivision

Air
20. Tiësto - Bright Morningstar
21. ID
22. Leon Bolier - Further Instructions (Tech Mix)
23. First State feat. Anita Kelsey - Falling (Original Extended Mix)
24. Tiësto feat. Charlotte Martin - Sweet Things (Tom Cloud Remix)
25. Tegan & Sara - Back In Your Head (Tiësto Remix)
26. Tiësto feat. Christian Burns - In The Dark (Live)

Water
27. Tiësto - Elements Of Life
28. Breakfast - The Horizon
29. Steve Forte Rio - A New Dawn (ID Remix)
30. Topher Jones - Young Life
31. Maor Levi - Reflect
32. Taxigirl - High Glow (Live)

The Sound of Tiësto
33. Kane - Rain Down On Me (Tiësto Vocal Mix)
34. Tiësto - Traffic
35. Tiësto feat. Maxi Jazz - Dance4Life (Berlin Edit)
36. Tiësto - Lethal Industry
37. Delerium - Silence (Tiësto In Search Of Sunrise Remix)
38. Tiësto - Suburban Train
39. Tiësto - Just Be
40. Tiësto - Magik Journey
41. Tiësto - Olympic Flame
42. Tiësto - Adagio For Strings
43. Tiësto - He's A Pirate (Album Version)

The Maestro
44. Chris Corrigan pres. Velvet Skies - Uplifter (Mike Koglin Re-Edit)
45. Carl B - Life Can Wait
46. Skunk Anansie - Brazen (Weep) (ID Remix)
47. Alex Kunnari - Lifter
48. First State - Sierra Nevada
49. ID
50. Seal vs. Starkillers - Killer (Mac & Mac Edit)
51. Schiller - Das Glockenspiel (Humate Remix)
52. ID
53. Oliver Smith - Nimbus
54. Paul Oakenfold - Southern Sun (Tiësto Remix)
55. Randy Boyer & Eric Tadla - Stemcell
56. Soliquid - Music Is For Rich People (Mat Zo Remix)
57. Stalker - Philae (Michael Badal Remix)
58. Red Carpet - Alright (Doman & Pettigrew Bootleg)
59. ID
60. Radiohead - Motion Picture Soundtrack (Mat Zo Remix)
61. Sophie Sugar - Day Seven (Sophie's One Night In Jakarta Mix)
62. ID
63. Cold Blue & Del Mar - 11 Days (Sebastian Brandt Remix)
64. ID
65. Gareth Emery - More Than Anything (Stoneface & Terminal Remix)
66. Bart Claessen - First Light (Dub Mix)
67. Nenes & Pascal Feliz - Platinum (Original Mix)
68. Jedidja - Dancing Water
69. D'Alt Vila - Breathing

Tiësto v Praze nepředvedl maximum

29. listopadu 2007 v 7:46 | trancovka |  → Tiesto
Po dvou letech se Praha opět dočkala návštěvy DJe Tiësta. V pražské T-Mobile Areně chtěl své fanoušky potěšit svou aktuální show Elements Of Life a poskytl tak vítanou příležitost pro porovnání umění "velké trojky", která naši zemi (stejně jako v roce 2005) navštívila v rámci jediného půlroku.
A jak tato blízká konfrontace dopadla? Co se týče Tiëstova eventu, tak zhruba tak, jak jsme předem očekávali. Co se týče organizační stránky věci, bylo už předem jisté, že hala bude nacpaná k prasknutí - DJské jméno Tijse Verwesta je skutečně nevídaným tahákem. Při koupi lístku určitě muselo být každému jasné, co se koncem listopadu bude v holešovické sportovní hale, která nabízí daleko obnošenější prostory než luxusní Sazka, dít. Stejně tak i my jsme se tedy obrnili velkou trpělivostí a připravili se na zátěžovou zkoušku sparťanské arény. Nakonec to dopadlo lépe, než jsme předpokládali, takže to po organizační stránce věci nebyla taková katastrofa, jak mnozí fanoušci na fórech míní. Návštěvnost hodně, hodně nad deset tisíc nicméně udělala svoje, šatnu jsme raději okamžitě vzdali. Otázkou je, zda-li by přece jen nebylo možné její kapacitu posílit; prostory by snad byly, ačkoliv se jedná o hokejový stadion. Na barech už to ale bylo celkem v pořádku a na dámských toaletách se v Holešovicích stojí fronta snad pokaždé. Na ploše byla tlačenice, my jsme se na ni vydali jen na krátkou exkurzi a až na konci akce (= pozdě) postřehli, že na ní figuroval také merchandising.
Což takhle odejít v Tijsových botách?
Pokud odhlédneme od návalu, ostatní stránky organizace celkem vyšly - zvuk byl velmi dobrý, na poměry T-Mobile Areny asi až výborný. Světla podobně (místy ale byla tma), lasery byly jen tři a šetřilo se s nimi až do pozdní fáze eventu. Projekce bezva, ačkoliv Vision Impossible umí lépe. Podoba stage (typické Tiëstovo UFO) byla také zajímavá. Nechyběla Red Zone (ano, jako na festivalech), mimořádně zdařilá byla Twix tribuna. Ortodoxní Tijsovi fanoušci zamířili také do Reebok shopu, v němž byly k zakoupení originální tenisky a kšiltovky. Na chodbě stál i stánek se svítícími předměty a XMAG. Co mi oproti Sazka Areně chybělo možná dokonce nejvíc, to byl asi zákaz kouření. V rámci show 4 elementů potěšily plamenomety, kouřomety a ohňostroje, zastoupen tedy nebyl jen vodní živel. Shrneme-li, návštěva akce z tohoto pohledu stála za to. Porovnání vystoupení Armina van Buurena, Paul van Dyka a Tijse Verwesta je ale po organizační stránce věci prakticky nemožné, už z povahy rozdílných konceptů všech těchto tří akcí (monstrózní bílá Senzace vs. akce se čtyřmi DJs vs. výhradně one-man show). Přesto je jasné, že tranceu nejvíce sluší Sazka Arena.

Překvapení - Praha nedostala přídavek
Po hudební stránce ale porovnávat nepochybně lze a v tomto ohledu nevychází Tiësto ze vzájemného souboje tří ikon zrovna dobře. Pokud jeho halový pražský výkon porovnáme s našimi očekáváními, rovněž za nimi zaostal. A do třetice, při konfrontaci tracklistů ze všech tří jeho vystoupení v T-Mobilce, vychází mi to letošní jako slabší. Jistěže to nebyl propadák, ale je pravda, že odečteme-li Tijsovy vlastní tracky, zůstává jen malé množství zajímavých skladeb. Svůj výkon Tiësto nepodpořil ani svěží komunikací, kterou býval v minulosti znám - tu si asi v posledních letech nechává pro domácí vystoupení. Toto vše se odrazilo na atmosféře, kdy fanoušci reagovali zejména na Tiëstovu produkci a na probíhající vizuální show. Situace vyústila v to, že skandování jeho nicku nebylo tak časté, jak jsme bývali zvyklí, a závěrečný aplaus nabyl takových rozměrů, že Praha se přídavku nedočkala. Tvrdému jádru fans se mistra nepodařilo přivolat zpět a publikum tak zřejmě přišlo o pecky jako Break My Fall, Forever Today, Love Comes Again nebo Flight 643, které ten večer zkrátka nezazněly.
Nevídaný aplaus pro kresleného Tiësta
Aby to ale nevypadalo, že je na místě pouze kritika - celá show byla ozvláštněna zejména živým zpěvem hned tří vokalistů - tak vysoký počet jsme nepředpokládali. Během večera se postupně objevila Julie Thompson (mj. s albovou skladbou Do You Feel Me), Christian Burns (s hitem posledních měsíců In The Dark) a Jes Brieden, která navíc obstarala úlohu warm-up umělce, který publikum připravil na celý koncept Elements Of Life. Její úvodní představení bylo povedené, potěšila zejména legendární skladbou Motorcycle - As The Rush Comes a hitem Solarstone - Waterfall (zazpívali jsme si u toho i my). Jes vlastně akci otevřela, hudební produkce začala chvíli po desáté hodině večer. Následoval Virtual Tiësto, část noci, po kterou je na projekci zobrazován animovaný DJ a hraje předpřipravený set. Ten zaznamenal takové ovace, že jsme si až říkali, že živý Tijs snad ani nemusel do Prahy jezdit. Davové šílenství se s gesty kresleného Holanďana stupňovalo a vyvrcholilo ve chvíli, kdy postavička na obrovském plátně zamávala českou vlajkou. Skutečný Verwest nastoupil krátce po jedenácté hodině a hala málem spadnula.
Publikum čekající hlavně na největší hitovky
Audiovizuální show Elements Of Life spočívá na čtyřech základních živlech. Tím prvním byla Earth a intro obstarala Tiëstova skladba Ten Seconds Before Sunrise, kterou jako úvod svých setů používají také Euphonic DJs. Hned druhým trackem byla má oblíbená Tijsova produkce Everything, škoda, že ji nezazpívala živě právě Jes. Druhým živlem byl Fire a s ním song Carpe Noctum - intro ze všech nejzdařilejší, skákala celá sportovní aréna. Třetí v pořadí byl Air, tj. píseň Tiësto - Bright Morningstar. Následoval track Leon Bolier - Further Instructions, úžasný zpěv Anity Kelsey v písni Falling, další bezva vokál v písni Tiësto feat. Charlotte Martin - Sweet Thing a nedlouho poté poslední element, Water. Ten odstartovala Tijsova píseň Elements Of Life a vše směřovalo k tomu, aby uprostřed one-man show začala one-man hour, tj. část noci nazvaná The Sound Of Tiësto. Uvedl ji vrchol celé party, oslavovaná pecka Kane - Rain Down On Me (Tiësto Vocal Mix). Pak už to šlo ráz naráz - Traffic, Dance4Life, Lethal Industry, Silence v Tiësto Remixu, Suburban Train (dokonalá věc, kterou bohužel publikum vůbec nedocenilo), Just Be, Magik Journey, Olympic Flame (opět bez valných reakcí publika), Adagio For Strings (ano, ten dav čekal právě na tohle) a He´s A Pirate se synchronizovanou fireshow.
Závěrečné hodnocení - klady & zápory
Poslední část celé party, zvaná The Maestro, obsahovala hity jako Seal vs. Starkillers - Killer, Schiller - Das Glockenspiel, Paul Oakenfold - Southern Sun a Nenes & Pascal Feliz - Platinum. Posledně jmenovaný track přišel až ke konci, chvíli po zhruba hodinové nezáživné pasáži. A nedá se nic dělat, ten přídavek v pět ráno tomu nefalšovaně chyběl. Shrnu-li to, čekali jsme víc, a to vůbec nemám na mysli jen dokončení přehlídky Tiëstovy produkce. V porovnání s polským představením Elements Of Life (nechci zmiňovat to holandské, protože to byl pochopitelně nedorovnatelný originál) byla Praha slabší. Celý set byl navíc takový jednostranný - Tiësto sice dodržel žánrovou čistotu, ale to (a také fakt, že se vyhýbá hraní produkce ostatních populárních DJs) si vybírá daň, která jeho vystoupení právě odlišuje třeba od toho Dykova. Z toho vyplývá dojem, že party se hudebně líbila nejvíce těm, kteří na podobné akci byli poprvé (některým až příliš viditelně zdaleka nebylo 18 let). Pamětníci znají Tiësta v lepší formě. I tak ale hodnotím party jako dobrou a na další Tijsovo vystoupení vyrazím.
+ katastrofa se nekonala, davy lidí nebyly tak nezvladatelné
+ velmi dobrý zvuk (s výjimkou nejvyšších pater tribun)
+ vystoupení vokalistů (Jes ale vynechala Around You)
+ přehlídka největších Tiëstových hitů (až na pár kousků)
+ projekce, intra, synchronizace (Carpe Noctum, Piráti)
- pochopitelně strašný nával, na hranici možností arény
- šatny (ideální řešení mají asi jen Holanďani: lockerboxy)
- merchandising na ploše (jistě nejen my jsme ho nepostřehli)
- audiovizuální show nebyla omračující, jen nadprůměrná
- Tiëstův set za očekáváními, ohlasy z jiných zemí byly lepší
- šokující konec, Tiësto odešel v polovině tracku a bez přídavku
- trochu přehnaná část Virtual Tiësto (tj. lekce z marketingu).


Videoklip na 48. týden

27. listopadu 2007 v 15:07 | trancovka
Ač s malim opoděnim, tak přinášim videoklipy na tento týden

Tiësto v Praze - Při DJingu mám pocit, že létám

27. listopadu 2007 v 14:59 | trancovka |  → Tiesto
V rámci Tiëstova koncertního vystoupení v Praze uspořádali jeho organizátoři tiskovou konferenci. Vedle našich novinářských kolegů jsme několik dotazů položili i my. Tiësto všem odpovídal uvolněně a v dobré náladě. Co jsme se v sobotu mimo jiné dozvěděli?
Praha se stala jednou z celkem 56 zastávek Tiëstovy velkolepé šňůry k letos vydanému albu Elements Of Life. Event navazuje na koncept Tiësto In Concert, jehož dějištěm byl jedinečný stadion Gelredome Arnhem v Holandsku. Tiësta nepochybně netřeba jakkoliv představovat, vizitka účinkujícího zahajovacího ceremoniálu Olympijských her v Aténách hovoří sama za sebe, stejně jako tři na sebe navazující primáty v hlasování DJ Mag Top 100 DJs Poll. V loňském roce byl také členem line-upu slavné Loveparade. Leader labelu Black Hole zavítal do České republiky už popáté (Creamfields 2003, T-Mobile Arena 2004 a 2005, Duplex 2005).
Tisková konference se konala v sobotu pozdě odpoledne v luxusním pražském hotelu, ve kterém byl Tiësto během své pražské zastávky ubytován. Dorazil s malým zpožděním a s úsměvem se usadil za stůl v salonku, kde na něj byla připravena dvacítka českých novinářů. První otázka (z úst redaktora České televize) mířila na Tiëstův vztah k českým fanouškům. Světová dvojka zmínila, že v T-Mobile Areně bude hrát vlastně už potřetí a že pokaždé to bylo bezva, takže atmosféra by měla být výborná i tentokrát. Na otázku, jak se cítí poté, kdy dokázal několikrát vyprodat třicetitisícový stadion, odpověděl, že mu bylo velkou ctí. Za jeden z dalších vrcholů své kariéry považuje samozřejmě Olympijské hry, kdy hrál pro prakticky miliardové publikum.
Zástupce Techno TV mířil na to, jestli Tiësto spatřuje na Praze něco zvláštního, nebo jde jen o standardní zastávku v rámci jeho šňůry. Tijs opáčil, že Praha je pochopitelně speciálním evropským městem, a vyjádřil naději, že nadcházející večer bude ještě lepší, než ty předchozí. V rámci další odpovědi shrnul úspěšnost svého aktuálního uměleckého alba Elements Of Life (po In My Memory a Just Be třetího v pořadí), které obdrželo zlatou desku ve velké většině evropských zemí, v USA a v Kanadě. Dobře si podle něj vedou i singly, s tím, že 100 % zisku z prodeje jednoho z nich (Dance4Life) míří na charitu. Na otázku, v čem shledává současný cíl své kariéry, Tiësto odvětil, že se chce hlavně bavit, a při hodnocení letošního roku je hrdý na úspěch Elements Of Life tour (Praha je jeho předposlední zastávkou). Rok 2007 považuje za jeden z nejlepších v životě.
Ačkoliv vystupuje na všech představitelných tanečních eventech, přesto stále sám cítí prostor pro zlepšení. Těžko může pokračovat v posloupnosti stadiony - Olympijské hry - ?, takže jeho cílem bude vylepšit produkci své tour, hudební komponenty apod. Tradiční otázku na volný čas Tiësto zodpověděl zcela podle očekávání, tedy že nemá prakticky žádný. Přes týden pracuje až 10 hodin denně a víkendy tráví cestováním. Před vánoci ale podle svých slov bude mít volno, které stráví odpočinkem na Mauriciu - těch deset dní budou jeho letošní prázdniny. Na druhý svátek vánoční už bude hrát doma v Holandsku. Na naši další otázku, zda-li si už prohlédl Prahu z pohledu turisty, odpověděl, že ne, s tím, že další den [tj. před vystoupením v Mecce - pozn.red.] bude na památky snad nějaký čas. Ostatně tu prý není jako turista, takže se sem případně později vrátí. Teď je ale jeho zájmem pobavit publikum.
Rozdíl mezi halovkou a klubovkou vidí v tom, že v Aréně půjde spíše o něco jako koncert, takže by měly proběhnout všechny velké hity, které kdy napsal, zatímco v klubu nejde o tu show, takže jeho set bude houseovější, už také proto, že bude určen jinému publiku. Baví ho prý ale oboje, jak energická show s mraky lidí, tak malý klub, kde na něj nepůsobí takový tlak. Při hraní se cítí, jako kdyby létal, je to pro něj fantastický pocit, protože dělá to, co ho baví. K tomu ta hudba, lidé kolem. Příprava takové show, jako je monstrózní Elements Of Life, zabere rok a půl - sestavování týmu, výběr míst konání, domlouvání datumů. Důležitý je i výběr správného momentu pro šňůru. Součástí jsou také spektakulární 3D a HD visuals.

Nová anketa

26. listopadu 2007 v 21:41 | trancovka |  → Ankety
Táák je po víkendu a hlavně po velké mega akci s Tiëstem.....Mě zajímá jak se líbil:)

Praktické info k Elements of Life

22. listopadu 2007 v 16:27 | trancovka |  → Tiesto
Praktické info k Elements of Life(Promotion) Dlouho očekávané informace k sobotní party s Tiestem jsou konečně na světe. Přinášíme informace o začátku partu, šatnách v T-Mobile Aréně, informace o tom, kdo Tiesta na sobotním koncertu doprovodí a kde se budou konat oficiální after party.Praktické

Všechny vchody T-Mobile Arény se pro návštěvníky otevřou ve 20:00. Hudební produkce začíná ve 21:30 hodin a končí v 05:00 hodin ráno. Je ale velmi pravděpodobné, že po předpokládaném následném aplaudování fanoušků bude Tiesto prodlužovat své vystoupení, stejně jako tomu bylo v 99% připadech turné Elements of Life. Celá show Elements of Life je stejně jako již legendární projekt Tiësto in Concert založena na jednom DJ. Tiësto tak odehraje téměř celý večer sólo.

Akce je vyprodaná, ale je možné, že na místě bude ke koupi ještě několik vrácených nebo nevyzvednutých vstupenek klientů. V celé aréně bude vybudováno dostatek pevných a mobilních barů. Posílena kapacita WC. Zjednodušené značení. Maximální možný počet šaten. Šatny mají bohužel omezenou kapacitu cca 6.500 míst, takže doporučujeme návštěvníkům parkujícím auty v blízkosti arény nechat svoje bundy v autě. O bezpečnost návštěvníků se bude starat team bezmála 100 členů ostrahy, v pohotovosti bude team zdravotníků, požárníků a policie. Pro všechny fanoušky Tiësta bude připraven i prodej oficiálního merchandise Tiësto - Elements of Life. Majitelé vstupenek tribun Západ a Váchod mají možnost pohybu po celé T-Mobile Aréně, kromě VIP zóny. Na Twix VIP terasu má možnost dostat se každý návštěvník. Musíte ale upoutat pozornost "Twix girls". Ty jediné rozhodnou, kdo se stane VIP hostem Twix VIP terasy. Snažte se něčím zaujmout, ať už svým vzhledem, outfitem nebo vystupováním a buďte ve dvou, protože Twix- to jsou dvě tyčinky. Kapacita Twix VIP terasy je 400 lidí.

Doprovod

Velmi speciálním a v mnoha ohledech okouzlujícím hostem holandské superstar Tiesta bude na jeho pražském koncertě Američanka Jes Brieden, známá také jako Brieden nebo J.Brieden, případně něžná třetina skupiny Motorcycle, kterou s ní tvoří DJské duo Gabriel & Dresden.

Zpěvačka, skladatelka, producentka, umělkyně Jes z New Yorku zpívá už od raného mládí. Její mimořádný talent a pěvecký rozsah objevili na umělecké škole. Brzy ji také potkaly první profesní úspěchy a na ně navázala nepřetržitá řada dalších nabídek na zajímavou práci zahrnující psaní skladeb pro přátele, studiovou spolupráci, zkrátka vše, co se nějakým způsobem týká hudby.

Afterparty

Lze také předpokládat i velký zájem o následné afterparty. Studio 54 v Hybernské však nelze více "nafouknout" a tak se jeho produkční tým rozhodl uspořádat tentokrát 2 oficiální afterparty. Obě akce se budou konat kousek od sebe a tak si během ranních i dopoledních hodin budou moci všichni tancechtiví vybrat zda-li dají přednost tradičnímu prostoru v Hybernské ulici či Kamikaze All Inclusive klubu na Štvanici, kde se afterparty zase tak často nekonají, avšak tento prostor skýtá mnohé výhody včetně větší kapacity, tudíž i možnosti volnějšího pohybu.

afterparty

Na Štvanici na vás čeká tradiční Studio sestava Djs: Eagle, Enrico, Tommy Rogers, Raju a Béďa. Ve Studiu v Hybernské se na vás budou těšit DJs: Ronny, Milhaus, Marcus Cooper, Raju, Bon Finix a Yan Dark.

Na párty v "Tiëstovkách"?

22. listopadu 2007 v 16:25 | trancovka |  → Tiesto
Spojení slavné osobnosti a globálního módního produktu není nic výjimečného, zejména ve sportu. Ale DJů, pro které ale světově proslulá firma připravila speciální emisi produktu, po světě moc neběhá. A u běhání i zůstaneme. Britská firma Reebok už ke konci roku 2006 vrhla na trh botky spojené s Tijsovým jménem v převažující oranžové, což je barva, která se s Nizozemím většinou spojuje - stačí se podívat na dresy jejich fotbalistů. Pro našince tedy těžko nositelné.
Letos už Reebok myslel na Tiëstovy fanoušky z celého světa a ve spolupráci s touto DJskou megastar dal na trh sportovní obuv (a čepice) Run the DJ Tiësto na kondiční běh v kombinaci kovově stříbrné/černé a kovově zlaté/bílé barvy, samozřejmě s Tijsovým podpisem a motivem DJských sluchátek.
"S Reebok nás spojuje filozofie cesty za úspěchem, bez ohledu na to, co si o Vás ostatní myslí a čím by Vás chtěli mít nebo jak byste podle nich měli jednat. Hlavně nikdy nezapomeňte, kým jste a odkud jste vyšli", komentuje spolupráci DJ, který na druhou stranu neváhá nechat své fanoušky po mnohahodinovém čekání řádit na domluvené zastávce své tour v Bahrajnu, když odmítl hrát poté, co od promotéra nedostal předem zaplacenou plnou gáži.
Pár Run the DJ Tiësto bot stojí do cca. 3.000 Kč, takže za jednu botu zaplatíš stejnou sumu, jaká se zatím vyšplhala na černém trhu za lístek na plochu. Kdo si může dovolit obojí, bude zajít přímo na party do RBK Zone, kde bude prodejní stánek s kolekcí, a vyjde si zatrsat už v nových botkách. Ty je možné také sehnat v kamenných obchodech (seznam).


Nový singl Michaela Buriana

21. listopadu 2007 v 14:52 | trancovka |  → Michael Burian
Nový singl Michaela Buriana - Wacker Drive je od 16.11.2007 ke stazení na techto portálech: Beatport * a brzy take na vsech dalsich downloadech jako treba www.vonyc.com, www.junodownload.com, www.djtunes.com atd. Originalni mix si muzete poslechnout na www.myspace.com/michaelburian . Michael bude tento nový single premiérově představovat tento týden na jeho vystoupení v klubu The PARK v New Delhi v Indii a také na specialní noci 30.11.2007 v pražském klubu Celnice. Stejně tak máte možnost Michaelův nový track slyšet v jeho novém rádiovém pořadu Sound Terminal a to 26.11.2007 od 20:00 na Dance Radiu ( www.danceradio.cz).