Line-Up na Pvd

12. září 2007 v 16:36 | trancovka |  → Paul van Dyk
Již tento pátek 14. září se v pražské T-Mobile Aréně odehraje jedna z největších halových parties letošního podzimu - Paul van Dyk "In Between" Album Tour, kde vedle světové jedničky Paul van Dyka vystoupí Michael Burian, Angelo Mike a Pacific. Přinášíme vám poslední praktické informace a časový line-up páteční noci.

Brány T-Mobile Arény se otevřou ve 20:30 hodin. Prvních 3.000 návštěvníků obdrží poukaz na stažení tracků z download shopu Vonyc.com. Hudební produkce začíná úderem 21. hodiny a končí v 6 hodin ráno.

Předprodej vstupenek bude probíhat od 19 hodin na označeném prodejním místě Ticketpro. Upozorňujeme na množící se případy prodeje falešných vstupenek před halou. Vstupenky zakoupené v síti Eventim a Ticketportal bude kvůli novým turniketům nutné na místě vyměnit za vstupenky Ticketpro.

V aréně bude vybudováno dostatek barů a šaten, a připraven bude i prodej oficiálního merchandise Paul van Dyka. Celá aréna bude dostatečně zajištěna a kvalitně připravena pro očekávaných 10.000 návštěvníků.

Zvuková aparatura o výkonu téměř 200 kW bude řešena stejným způsobem jako na Transmission 3, tzn. zvuk bude prodloužen dvěma zvukovými věžemi, takže bude všude dostatečně kvalitní a silný. Těšit se dále můžete na videoprojekce od holandských Vision Impossible, či masivní laserovou a světelnou show.

ČASOVÝ LINE-UP:

20:30 door open
21:00 - 23:00 Pacific /nl/
23:00 - 01:00 Michael Burian /cz/
01:00 - 04:00 Paul van Dyk /de/ - exklusive 3hr set
04:00 - 06:00 Angelo Mike /pl/

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

Další informace na najdete na
www.paulvandyk.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama