New album od PvD

28. srpna 2007 v 12:47 | trancovka |  → Paul van Dyk
Nové album Paul van Dyka "In Between" právě vyšlo i u nás....
Nové album Paul van Dyka "In Between" právě vyšlo i u nás. Nové album "In Between" nejpopulárnějšího dje planety Paul van Dyka vyšlo v pondělí 27. srpna i v České Republice. Toto v pořadí páté autorské album světového krále dingu u nás vydává Universal Music. Album "In Between" obsahuje 17 zbrusu nových skladeb, na nichž Paul spolupracoval s několika zajímavými osobnostmi. První singl White Lies, na kterém hostuje Jessica Sutta z Pussycat Dolls, se objevil koncem minulého měsíce. Tato pilotní skladba se dočkala několika zajímavých remixů, z nichž si jeden vzal na starost Angličan Dave Spoon. Videoklip k singlu White Lies máte nyní šanci vidět i na obrazovkách domácích televizí, a můžete pro něj aktuálně hlasovat v hitparádě T-Music. Na dalších skladbách můžete slyšet vokály známých jmen jako Ashley Tomberlin, Wayne Jackson, Rea Garvey nebo David Byrne. Světové turné s názvem Paul van Dyk "In Between" Album Tour začalo 1. června v jihokorejském Seoulu, a od té doby mělo patnáct samostatných zastávek v metropolích jako Tokio, Frankfurt, Hamburg, Washington DC, Miami, Paříž, Los Angeles, nebo Mexico City. Paul van Dyk navštíví s tímto turné největší města v Evropě, Americe, Asii a Austrálii, a svou návštěvou poctí i Českou Republiku.
V pátek 14. září vystoupí v pražské T-Mobile Areně na velkolepé party, kterou přináší agentura United Music společně s Bohemian recordings. Paul van Dyk předvede své umění v exkluzivním tříhodinovém setu, při kterém kombinuje technologie Serato Scratch Live a Ableton Live doplněné hraním na klávesy. Tento styl je unikátní - není typickým hraním z vinylů či CD, jak jej známe od většiny dj´s, ale kombinací hraní hned ze tří nástrojů - kláves a dvou počítačů, ve kterých Paul hudbu přímo na místě živě mixuje.

Vedle hlavní hvězdy dále vystoupí jediný zástupce domácí scény MICHAEL BURIAN, polský dj ANGELO MIKE, a holandský dj a producent PACIFIC.

Vstupenky na akci Paul van Dyk „In Between“ Album Tour jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro.
Veškeré informace k této taneční události podzimu najdete na
www.paulvandyk.cz.
Tracklist Paul van Dyk "In Between":
1. Haunted
2. White Lies (featuring Jessica Sutta)
3. Sabotage
4. Complicated (featuring Ashley Tomberlin)
5. Get Back (featuring Ashley Tomberlin)
6. Far Away
7. Another Sunday
8. Talk in Grey
9. In Circles
10. In Between
11. Stormy Skies (featuring Wayne Jackson)
12. Detournement
13. New York City (featuring Ashley Tomberlin)
14. Castaway
15. Dolce Vita
16. Let Go (featuring Rea)
17. Fall with Me (featuring David Byrne)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Půjdete na Paul van Dyka & Tiësta?

Ano 35.7% (10)
Ne 17.9% (5)
Na Paula ano 17.9% (5)
Na Tiësta ano 25% (7)
Ani na jednoho 0% (0)
Nelíbí se mi jak hrají 3.6% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama